/Files/photogallery/irjkf.pngУ мальовничій місцевині Бережан, захищеній від північно-західних вітрів,із чудовим видом на Золоту Липу в 1914 році зведено приміщення гімназії, нині Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1,яка має свою неповторну історію, адже виховала не одну тисячу випусників.В основу виховної системи роботи школи покладено завдання :виховання загальнолюдських ,полікультурних, громадянських цінностей ; забезпечення фізичного, інтелектуального , морально-духовного розвитку та правової свідомості особистості учнів.

У нашій школі створені необхідні умови для навчання та розвитку особистості школярів,яких ведуть в Країну Знань талановиті та креативні вчителі. Функціонують 7 методичних об"єднань учителів - предметників та методичне об"єднання класних керівників і ГПД.

Школа є опорою в місті з питань правового і превентивного виховання школярів. Система роботи здійснюється через учнівське самоврядування школи, діяльність гурків.

Школа займає провідні позиції у місті й області в роботі з обдарованими учнями, художній самодіяльності та спорті.

Учні школи є неодноразовими призерами та переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів.

У школі діють кімната -музей Маркіяна Шашкевича, музей історії школи, облаштований куточок духовності , де можна роздумати над сутністю людського життя, збагнути велич безкорисливої любові.

Кiлькiсть переглядiв: 1413

Коментарi